Aktualności

29.05.2017

Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę najwiekszego obiektu magazynowego CAT LC Polska

Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę najwiekszego obiektu magazynowego CAT LC Polska

24 maja w obecności zaproszonych gości oraz pracowników firm CAT LC Polska oraz SEGRO Poland nastąpiło uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę nowego obiektu magazynowo-biurowego CAT LC Polska. Akt erekcyjny podpisali: Dyrektor Zarządzający CAT LC Polska Radosław Rożek i Waldemar Witczak Dyrektor Regionalny SEGRO Poland. Po części oficjalnej goście mogli obejrzeć z bliska plac budowy i postęp prac na obiekcie. Nowe centrum dystrybucyjne będzie największym tego typu obiektem CAT LC w Polsce i trzecim co do wielkości w Europie.

Nowy obiekt pozwoli CAT LC Polska na lepszą efektywność operacyjną i szybsze przeładunki, łącząc funkcje cross-dokowe z magazynowymi w jednym miejscu, do tego z powiększoną powierzchnią magazynową pod potrzeby klientów. Już na jesieni klienci firmy będą mogli korzystać z przestrzeni magazynowej o powierzchni ponad 12,000 m2 a pracownicy z rozbudowanej do 1,000 m2 powierzchni biurowej.

Obecnie rozbudowywana, centralna platforma logistyczna CAT LC Polska w SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów jest największą w sieci 7 własnych platform logistycznych firmy w Polsce - zlokalizowanych w Mysłowicach, Strykowie, Śremie, Dobroszycach, Bydgoszczy i Kowalach.

« Powrót