Aktualności

01.09.2017

Otwarcie największej platformy logistycznej firmy CAT LC Polska stało się faktem!

Otwarcie największej platformy logistycznej firmy CAT LC Polska stało się faktem!

Otwarcie największej platformy logistycznej firmy CAT LC Polska we wrześniu 2017 roku było zwieńczeniem strategicznej inwestycji firmy - kolejnego kamienia milowego rozwoju infrastruktury firmy w Polsce. Tym samym nowo otwarte centrum dystrybucyjne stało się największym tego typu obiektem CAT LC w Polsce i trzecim co do wielkości w Europie.

– Decyzja o zwiększeniu i skoncentrowaniu w ramach jednego budynku powierzchni magazynowej oraz przeładunkowej na terenie parku w Ożarowie była bezpośrednim wynikiem zwiększonego zapotrzebowania na wyspecjalizowane usługi logistyczne klientów z branż motoryzacyjnej i przemysłowej. Nowy obiekt pozwoli nam na lepszą efektywność operacyjną i szybsze przeładunki łącząc funkcje cross-dock z magazynowymi w jednym obiekcie – mówi Radosław Rożek, Dyrektor Zarządzający CAT LC Polska.

– Lokalizacja parku zapewnia dogodne warunki dla prowadzenia działań w ramach łańcucha dostaw, a możliwość zwiększenia powierzchni logistyczno-magazynowej potwierdza wysoką elastyczność dewelopera oraz pełne zrozumienie naszych potrzeb. To nasi klienci, a dokładniej ich oczekiwania, zdeterminowały nas do realizacji tego projektu – podkreśla.

Centralna platforma logistyczna CAT LC Polska w SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów jest największą w sieci 7 własnych platform logistycznych firmy w Polsce - zlokalizowanych w Mysłowicach, Strykowie, Śremie, Dobroszycach, Bydgoszczy i Kowalach.

CAT LC Polska jest doświadczonym operatorem logistycznym należącym do międzynarodowego koncernu Groupe CAT z siedzibą we Francji. W Polsce obsługuje klientów od 1994 r., oferując kompleksowe usługi logistyczne w zakresie całego łańcucha dostaw. Są to m.in. ekspresowe dostawy nocne – flagowa usługa firmy, dostawy komponentów i części do produkcji – inbound, międzynarodowa i krajowa spedycja ładunków całopojazdowych i drobnicowych oraz pełna obsługa magazynowa. Wysoko cenione przez klientów są również dostawy najwyższego priorytetu – TopCAT, rozwiązania dla logistyki jednośladów - BikeCAT oraz dedykowane rozwiązania dla branż wózków widłowych, szyb samochodowych oraz innych.

Powiązane publikacje w mediach (wybrane):
Eurologistics_2017.10.pdf

« Powrót