Aktualności

13.07.2016

CAT LC: Od dystrybucji do logistyki

„CAT LC: Od dystrybucji do logistyki” - z Radosławem Rożkiem, Dyrektorem Zarządzającym CAT LC Polska oraz Tomaszem Zarzyckim, Kierownikiem Sprzedaży i Marketingu firmy CAT LC Polska rozmawia Robert Przybylski, Rzeczpospolita - Magazyn LTS.

Czytaj więcej »
21.06.2016

Jesteśmy częścią procesu klienta

„Jesteśmy częścią procesu klienta”- z Radosławem Rożkiem, Dyrektorem Zarządzającym CAT LC Polska rozmawia Alicja Kostecka, Eurologistics. Zapraszamy do lektury wywiadu w wydaniu czerwiec-lipiec 2016, udostępnionym także na łamach www.groupecat.pl.

Czytaj więcej »
23.05.2016

CAT LC Polska partnerem logistycznym „Automotive Production Support”

W kalendarzu ważnych wydarzeń branży motoryzacyjnej pojawiała się nowa konferencja Automotive Production Support, w premierowej odsłonie 24 maja b.r. we Wrocławiu.

Czytaj więcej »
12.01.2016

Groupecat.pl – nowa strona możliwości

Z myślą o klientach i partnerach biznesowych CAT LC Polska powstał nowy serwis internetowy firmy – wiodącego operatora logistycznego branży motoryzacyjnej, części międzynarodowego koncernu Groupe CAT.

Czytaj więcej »
28.09.2015

Relokacja Volkswagen Group Polska do nowego centrum dystrybucyjnego z udziałem CAT Cargo Logistics

W ramach zacieśniania współpracy w obszarze obsługi logistycznej Volkswagen Group Polska, CAT LC Polska – jeden z wiodących międzynarodowych operatorów logistycznych, zorganizował od lutego br. przeprowadzkę swojego klienta z dotychczasowych magazynów części oryginalnych VGP w Sadach oraz Poznaniu do nowego obiektu w Komornikach.

Czytaj więcej »
01.07.2015

CAT LC Polska z nowym Dyrektorem Zarządzającym

Radosław Rożek został nowym Dyrektorem Zarządzającym CAT LC Polska. Nowy dyrektor związany jest z firmą od 13 lat, pracę w Groupe CAT rozpoczął w 2003 roku zajmując kluczowe stanowiska w działach operacyjnych oraz obsługi klienta w Polsce. Od 2009 roku objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego CAT LC Litwa, a od września 2013 odpowiadał za działy operacyjne oraz dział zakupów w CAT LC Polska.

Czytaj więcej »