Wiodący operator logistyczny branży motoryzacyjnej

Aktualności

15.01.2018

Wyjątkowy rok dla CAT Polska - Media o CAT!

Końcówka minionego roku obfitowała w publikacje dotyczące naszej firmy w mediach branżowych i ogólnopolskich. - Wyjątkowy rok dla CAT LC Polska, projektujemy i usprawniamy procesy, sprawna logistyka części samochodowych… to wiele mówiące nagłówki opublikowanych wywiadów i artykułów z naszym dyrektorem zarządzającym Radosławem Rożkiem.

więcej »
20.12.2017

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2018!

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2018!

więcej »
13.12.2017

Zespół CAT LC Polska na planie filmowym programu MOTOŚLAD

Nasi koledzy z CAT LC Polska mieli przyjemność grać główne role w kolejnym odcinku 'Motoślad'u' - programu telewizyjnego o motocyklach prowadzonego przez Aleksandra Ostrowskiego. To kolejna wspólnie realizowana inicjatywa promocyjna z Yamaha Motor, polskim oddziałem.

więcej »
21.11.2017

Media o CAT LC Polska: podsumowanie ostatnich kwartałów

Ostatnie dwa kwartały obfitowały w publikacje w mediach o CAT LC Polska w szczególności w kontekście otwarcia największej platformy logistycznej firmy w Polsce oraz dalszego rozwoju oferty dla branży wózkowej - stałej specjalizacji naszej firmy.

więcej »
05.09.2017

Warszawa Business Run 2017 z udziałem Biegaczy CAT LC Polska

Już tradycją stał się udział naszych koleżanek i kolegów z CAT LC Polska w kluczowych imprezach biegowych w kraju. Tym razem w biegu „Warszawa Business Run" 3-go września, będącego częścią Poland Business Run – największej w Polsce charytatywnej sztafety biznesowej.

więcej »
29.05.2017

Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę najwiekszego obiektu magazynowego CAT LC Polska

24 maja w obecności zaproszonych gości oraz pracowników firm CAT LC Polska oraz SEGRO Poland nastąpiło uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę nowego obiektu magazynowo-biurowego. Akt erekcyjny podpisali: Dyrektor Zarządzający CAT LC Polska Radosław Rożek i Waldemar Witczak Dyrektor Regionalny SEGRO Poland.

więcej »
24.05.2017

Największe centrum dystrybucyjne CAT LC Polska w parku SEGRO w Ożarowie

Na zamówienie operatora logistycznego CAT LC Polska w SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów powstaje ponad 12 000 m2 nowej powierzchni – powiększany jest o nią budynek, w którym już dziś, na ponad 4 500 m2, firma prowadzi część swoich działań. Uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego związane z projektem miało miejsce 24 maja. Już jesienią firma CAT LC Polska będzie mogła rozpocząć w nowej przestrzeni działania operacyjne.

więcej »
15.05.2017

Maraton Sztafet EKIDEN z udziałem biegaczy CAT LC Polska

13 i 14 maja 2017 w Parku Szczęśliwickim odbył się XIII maraton sztafet Ekiden Warszawa 2017. Na tej imprezie nie zabrakło biegaczy CAT LC Polska. Nasi dzielni maratończyli dali radę przebiec cały dystans 42,195 km w znakomitym czasie 3 godziny 43 minuty i 36 sekund:) Gratulujemy i mamy nadzieję, że w przyszłym roku nasz Zespół będzie jeszcze liczniejszy!

więcej »